Celopolep vozidla – wrap

– okrem výraznej zmeny vzhľadu vozidla aj ochráni vozidlo pred mikroškrabancami pri umývaní vozidla, aj od kamienkov.
– po rokoch je odstrániteľný z vozidla
Značky používaných wrapových fólií: Oracal,  Avery Dennisonaj drahšie (+20%)  značky wrapových  fólií  3M a exkluzívnu značku  INOZETEK(najkvalitnejšie lesklé folie, na nerozoznanie od autolaku).
Na grafické celopolepy vozidla potlačenou samolepiacou fóliou s lamináciou používame fólie ImagePerfect.
         
Ukážky rôznych typov naších realizácií polepov:

Údržba: Na kefové umývačky jazdiť v zásade môžete. Najlepšie je ručné umývanie autošampónom. Odporúčame pravidelné voskovanie ako bežný lak. Najhoršie je používanie vysokotlakových priemyselných wapek v kombinácii s nekvalifikovanou obsluhou. Ak sa fólia umýva z prílišnej blízkosti pod veľkým tlakom, hrozí jej podfúknutiu, kedy sa pod hranu fólie vstrekne voda a vzniknú bublinky.
V extrémnych prípadoch sa môže fólia aj pretrhnúť.
Životnosť: Záruka výrobcu na fólie sa najčastejšie pohybuje od päť do desať rokov. Životnosť však je spravidla aj dlhšia. Samozrejme záleží na údržbe a podmienkach prevádzky. (viac tu.)
Odstránenie: Všeobecne sa na bezproblémovú demontáž rovnako ako napríklad na žltnutie fólie poskytuje práve záruka v rozmedzí 5 až 10 rokov. Dôležité je však to, či bola fólia aplikovaná na nový, alebo už opravovaný lak. U originálneho laku je riziko pri demontáži minimálne, u retušovaného povrchu väčšie. Záleží, ako dobre bol lak pred aplikáciou pripravený. Pri odlepovaní fólie sa musí postupovať maximálne opatrne a pomaly. Vždy je dôležité povrch dôkladne nahriať. 
Navšívte aj našu kompletnú ponuku polepov vozidiel v hornom menu, alebo aj na našej stránke www.auto-polepy.sk

Vyžiadajte si cenovú ponuku

Zavolajte nám: 0903 602 054
Alebo pošlite nezáväznú objednávku vyplnením tohto formulára:

Služby, ktoré by Vás mohli zaujímať